•    
    
    • اخبار عمومی

     مدیر حراست شرکت آلومینیوم المهدی (عج) منصوب شد
     مجتبی اکبری با صدور حکمی از سوی مهدی کارگر آزاد مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو و مدیرکل دفتر مرکزی حراست به عنوان مدیر حراست شرکت آلومینیوم المهدی (عج) منصوب شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۸  
     سازمان های توسعه ای نقش مهمی در افزایش اشتغال دارند
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: ایمیدرو به عنوان یک سازمان توسعه ای می تواند نقش ویژه ای در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به ویژه در زمینه ایجاد فرصت های شغلی داشته باشد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۲/۰۲  
     بازدید رئیس جمهور از غرفه عملکرد ایمیدرو در استان سیستان و بلوچستان
     رئیس جمهور در اولین روز سفر خود به سیستان و بلوچستان با حضور در همایش توسعه و سرمایه گذاری از نمایشگاه مزیت های اقتصادی استان که در حاشیه همایش برگزار شد، بازدید کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۲۷  
     ثبت رکورد جدید تخلیه و بارگیری مواد معدنی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
     مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: با وجود محدودیت های بین المللی در سال 92 ، برای سومین سال پیاپی ظرفیت اسمی تخلیه و بارگیری مواد معدنی در این منطقه از 6 میلیون تن فراتر رفت و به شش میلیون و 460 هزار و 648 تن رسید که نسبت به سال قبل آن 5 درصد افزایش داشت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۲۳  
     تمایل شرکت های آلمانی برای ورود به بازارهای ایران
     روزنامه آلمانی " تاگس اشپیگل" در شماره دیروز خود با اشاره به برگزاری کنفرانس اقتصادی ایران و آلمان نوشت: تحریم ها علیه ایران به زودی می تواند پایان یابد و به این ترتیب شرکت های آلمانی نمی خواهند فرصت ارتباط اقتصادی با ایران را از دست بدهند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۲۰  
     بودجه اکتشاف ایمیدرو 50 درصد افزایش یافت
     معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو از افزایش 50 درصدی بودجه اکتشاف ایمیدرو در سال 93 خبر داد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۱۹  
     نشست بزرگ اقتصادی ایران و آلمان در برلین برگزار می شود
     هیات بلندپایه صنعتی، معدنی و تجاری ایران به ریاست وزیر صنعت ، معدن و تجارت ایران قرار است ظرف دو روز آینده در کنفرانس بزرگ اقتصادی ایران – آلمان در برلین شرکت کنند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۱۹  
     روس ها طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب را تکمیل می کنند
     با امضای قراردادی بین سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و شرکت روسی STG‌ طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب اجرایی می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۱۸  
     کرباسیان : طرح های نیمه تمام ایمیدرو با 11 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری فعال شد
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: 11 هزار میلیارد ریال اعتبار در سال 92 به طرح های نیمه تمام این سازمان تخصیص داده شد که حدود 80 درصد از این رقم مربوط به شش ماه دوم سال بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۱/۱۷  
     " یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال"
     حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می‌سازد، امید که این احساس در سال جدید بیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸