•    
    
    • اخبار عمومی

     ایمیدرو از پروژه های تحقیق و توسعه بخش خصوصی حمایت می کند
     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: این سازمان، از پروژه های تحقیق و توسعه بخش خصوصی در حوزه معدن و صنایع معدنی حمایت می کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۱۷  
     کرباسیان : شرکت های آلمانی می توانند به صورت مستقیم یا با مشارکت ایمیدرو در ایران سرمایه گذاری کنند
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در دیدار با یک گروه 30 نفره از مدیران شرکت های آلمانی اعلام کرد: زمینه برای سرمایه گذاری مستقیم یا با مشارکت ایمیدرو در ایران برای شرکت های آلمانی فراهم است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۱۶  
     با تصویب هیات وزیران؛ سه شرکت تابعه ایمیدرو، دولتی باقی ماندند
     با تصویب هیات وزیران، شرکت های ملی فولاد ایران،تهیه و تولید مواد معدنی ایران و منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به عنوان شرکت های عملیاتی (فرعی) سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معادنی ایران محسوب و به این ترتیب دولتی باقی ماندند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۵  
     دکتر کرباسیان: بسیج باید در همه عرصه ها نمونه و شاخص باشد
     رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در دیدار با نیروهای بسیج سازمان گفت: هفته بسیج هفته تقدیر از ایثار و فداکاری است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۴  
     مدیرمجتمع طلای زرشوران منصوب شد
     با صدور حکمی از سوی دکتر مهدی کرباسیان معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، محمدرضا احمدی به عنوان عضو هیات اجرایی و مدیر مجتمع طلای زرشوران منصوب شد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۹/۰۳  
     جلسه هم اندیشی و هم افزایی مدیران آموزش
     نشست هم اندیشی و هم افزایی مدیران آموزش سازمان و واحدهای تابعه و برخی بنگاههای شاخص بخش معدن و صنایع معدنی با حضور مدیرآموزش، پژوهش و فناوری سازمان ، مدیران انجمن آموزش
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۶  
     جهانگیری: برای توسعه بخش معدن، باید زمینه حضور بخش خصوصی را فراهم ساخت
     معاون اول رییس جمهوری گفت: برای توسعه بخش معدن، باید زمینه حضور بخش خصوصی را فراهم ساخت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۵  
     انعکاس درست توانمندی های بخش خصوصی، جایگاه این بخش را در مسئولان پررنگ می کند
     معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) با حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها از مدیران مسئول، سردبیران، دبیران و خبرنگاران رسانه ها در انعکاس مطلوب خبرهای حوزه معدن و صنایع معدنی قدردانی کرد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۲۲  
     رزمایش پدافند غیرعامل در شرکت های معدنی برگزار شد
     جانشین و دبیرکمیته پدافند غیرعامل ایمیدرو اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برنامه های مختلفی اجرا کرد که از جمله آنها برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در شرکت های تابعه است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۷  
     هفته پدافند غیرعامل در ایمیدرو
     سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به مناسبت هفته پدافند غیرعامل ، برنامه ها و عناوین روزهای این هفته را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مهدی کارگر آزاد جانشین رییس و دبیر کمیته پدافند غیرعامل ایمیدرو با اعلام این مطلب گفت: سوم تا نهم آبان ماه جاری هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده و برای هر یک از روزهای هفته مذکور عنوان هایی مشخص شده است.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۳/۰۸/۰۳