•    
    
    • اخبار عمومی

     دوره آموزشی راهبری استاندارد مدارهای خردایش؛ 2-4 مهر
     دوره آموزشی راهبری استاندارد مدارهای خردایش و چالش های پیش رو و آینده صنعت فرآوری مواد معدنی در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برگزار می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸  
     توسعه اقتصادی با رویکرد پایدار سازی رشد در بخش معدن و صنایع معدنی
     یک کارشناس اقتصادی تاکید کرد: در شرایط فعلی توسعه اقتصادی با رویکرد پایدار سازی رشد در بخش معدن و صنایع معدنی می تواند در اقتصاد کلان کشور اثرگذار باشد چراکه ارزش افزوده ای که این حوزه ایجاد می کند، مستمر و پایداری دارد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷  
     دومین جشنواره ملی عکس معدن در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود/نمایش آثار جشنواره در سراسر کشور
     دومین جشنواره ملی عکس معدن نیمه دوم آبان 97، در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. طی 6 دوره نیزآثار جشنواره در سراسر کشور به نمایش گذاشته می شود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴  
     رایزنی با شرکت های معتبر دنیا برای انتقال تکنولوژی
     رئیس هیات عامل ایمیدرو از رایزنی با شرکت های شناخته شده از کشورهای اوکراین، سوئد، چین و استرالیا با رویکرد انتقال تکنولوژی به بخش معدن و صنایع معدنی ایران خبر داد.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲  
     توجه به رسانه و خبرنگار آزاد، موجب ارتقای سلامت کشور می شود/ 18 میلیارد دلار طرح در دست اجرا تا 1400/ نقشه راه معدن و صنایع معدنی نهایی شد/ افتتاح های جدید در راه است
     رئیس هیات عامل ایمیدرو امروز نشستی صمیمی با خبرنگاران برگزار کرد. مهدی کرباسیان ابتدا با قدردانی از همکاری رسانه در جهت توسعه معدن و صنایع معدنی ایران گفت: این بخش مسیر رو به توسعه را طی کرده و به زودی افتتاح های جدید خواهیم داشت.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲  
     فرخوان آگهی تجدید ارزیابی خدمات حفاظتی و انتظامات منطقه ویژه خلیج فارس
     شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در نظر دارد نسبت به تجدید ارزیابی کیفی خدمات حفاظتی و انتظامات، مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱  
     اعلام فراخوان جذب سرمایه­گذار طرح احداث کارخانه تولید پترولیوم کک
     فراخوان جذب سرمایه­ گذار طرح احداث کارخانه تولید پترولیوم کک از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام شد. متقاضیان می توانند حداکثر تا 18 شهریور مدارک خود را به آدرس اعلام شده در آگهی این فراخوان ارسال کنند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰  
     مناقصه عمومی یک مرحله ای برای انتخاب پیمانکار تامین نیروی انسانی خدمات و پشتیبانی
     ایمیدرو فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای انتخاب پیمانکار برای تامین نیروی انسانی خدمات و پشتیبانی برگزار می کند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶  
     اطلاع رسانی و توسعه از پنجره قلم
     17 مرداد بهانه ای برای ارج نهادن به تلاش های قشری بی ادعا است که اطلاع رسانی به موقع و انعکاس حقایق را رسالت اصلی خود می دانند.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶  
     برنامه های ایمیدرو در ثبت تصاویر و مستندهای ماندگار در بخش معدن و صنایع معدنی
     دومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت ملی مس ایران برگزار شد. تقدیر از سید علی میرافضلی پیشکسوت حوزه روابط عمومی، بحث و تبادل نظر پیرامون برگزاری جشنواره عکس معدن و جشنواره سینما حقیقت و همچنین گردهمایی مدیران روابط عمومی بخش معدن و صنایع معدنی کشور در شهریور ماه از محورهای این نشست بود.
     تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵