•    
    
    •  
     کد: 36
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
     منبع خبر : روابط عمومی ایمیدرو
     تعداد بازدید: 1907

     اولویت ایمیدرو ، ارتقاء ایمنی، بهداشت و محیط زیست است

     مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد : این سازمان در سال 1393 توجه ویژه ای به محیط زیست، ایمنی و بهداشت ( HSE ) در شرکت ها و واحدهای تابعه خواهد داشت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دکترمحمدکاظم نوری در آستانه برگزاری همایش HSE در شرکت ها و واحدهای تابعه گفت: ایمیدرو با درک واقعیت ها موضوع سلامت ، ایمنی و محیط زیست را در تمام سطوح تصمیم گیری سازمان لحاظ کرده است.
     وی ادامه داد: آموزش، افزایش آگاهی و روزآمد کردن دانش افراد در زمینه HSE نقش مهم و تاثیرگذاری بر عملکرد HSE سازمان ها دارد و همایش هفته آینده فرصت و شروع مجددی برای توجه هر چه بیشتر مدیران عامل ، مجریان طرح ها و تمام مدیران و کارشناسان شاغل در شرکت های تابعه به این موضوع مهم است.
     نوری تصریح کرد: در دنیای امروز بنگاه های اقتصادی با سود کم، سرمایه محدود و یا در شرایط رقابت فشرده فعالیت می کنند و در عین حال باید انتظارات ذی نفعان را نیز برآورده کنند، لذا بنگاه  هایی که از استانداردهای بالای سلامت، ایمنی و محیط زیست برخوردار باشند، می توانند از بقیه رقبا موفق تر عمل کنند.
     نوری گفت: شرکت ها و مجریان طرح ها موضوع HSE را شخصا و به عنوان یکی از اولویت های کاری و دغدغه های ذهنی در نظر می گیرند و نسبت به ارتقاء فرهنگ سازمانی در این بخش ، افزایش دانش و توانمندسازی کارکنان اقدام خواهند کرد.
     وی یادآور شد: سرفصل الزامات HSE علاوه بر اسناد بالادستی در بخشنامه آبان ماه امسال به تمام شرکت ها و طرح ها ابلاغ شده و در آن در چهار بخش مختلف تحت عنوان مدیریت HSE ، بهداشت حرفه ای و ایمنی، محیط زیست و طب کار به تفصیل تشریح شده است.
     این گزارش حاکیست: همایش HSE در شرکت ها و واحدهای تابعه ایمیدرو روزهای 8 و 9 بهمن ماه جاری در تهران برگزار می شود.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: