•    
    
    • کلید واژه ها : ایمیدرو -
      
     تعداد بازدید: 362
     کد: 6491
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۹/۰۵
     همزمان با مراسم تکریم مدیر اقتصادی صورت گرفت

     معارفه مدیران سرمایه گذاری و برنامه ریزی ایمیدرو

     مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید بخش های " اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری" و "برنامه ریزی و نظارت راهبردی" ایمیدرو برگزار شد.
     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو)، در این مراسم امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندی ایمیدرو ضمن قدردانی از تلاش های امیر صباغ، سمیه خلوصی و حسن یونسیان در سمت های قبلی؛ اعلام کرد نقش مدیران مذکور در راستای اعتلای جایگاه معدن و صنایع معدنی ایران کلیدی است.

     گفتنی است مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدرو ، امیر صباغ را به عنوان مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری و سمیه خلوصی را در جایگاه مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی منصوب کرد. صباغ پیشتر مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی این سازمان را برعهده داشت.

     خلوصی نیز پیش از این کارشناس ارشد دفتر مدیریت و برنامه ریزی بود.

     همچنین رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، همچنین حسن یونسیان را به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب کرد.

     کرباسیان این حکم را با در نظر گرفتن ماده 110 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت صادر کرده که در آن یونسیان به نمایندگی از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران منصوب شده است.

     یونسیان در عین حال به عنوان مشاور بازرگانی و تامین مالی رییس هیات عامل نیز منصوب شده است.

     یونسیان پیش از این مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو را برعهده داشت.

     در این مراسم از تلاش های چندین ساله امیر صباغ در مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و حسن یونسیان در مدیریت اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو تقدیر شد.
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: