•    
    
    • کلید واژه ها : ایمیدرو معادن -
      
     تعداد بازدید: 242
     کد: 6233
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
     در حاشیه چهارمین کنفرانس ایران- اروپا از سوی رییس هیات عامل ایمیدرو صورت گرفت:

     ارایه فرصت های همکاری در معادن ایران به شرکت های گلنکور و ای بی بی

     رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدارهای جداگانه ای با مدیرعامل شرکت گلنکور و معاون شرکت ای بی بی سوئیس به معرفی و تشریح فرصت های همکاری و سرمایه گذاری در بخش معدن ایران پرداخت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، مهدی کرباسیان که برای حضور در چهارمین کنفرانس ایران_اروپا به زوریخ سفر کرده است، در حاشیه برگزاری این کنفرانس با مدیرعامل شرکت گلنکور و معاون شرکت ABB سوئیس در دیدارهای جداگانه ای به بررسی و معرفی فرصت های همکاری و سرمایه گذاری بخش معدن ایران با شرکت های مذکور پرداخت.

     مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو و ایوان گلسنبرگ Ivan Glasenbergمدیرعامل شرکت گلنکور در این دیدار به تشریح سرمایه گذاری مستقیم در طرح های مس، سرب و روی و سنگ آهن ایران پرداختند.

     همچنین در نشست کرباسیان با معاون شرکت ABBسوئیس که به صورت یک کارگاه آموزشی برگزار شد همکاری بیشتر ایمیدرو و ABBدر افزایش بهره وری و صرفه جویی در مصرف انرژی با رویکرد استفاده از تکنولوژی های نو در کاهش مصرف و بهره وری انرژی در طرح های معدنی و صنایع معدنی برای کاهش قیمت تمام شده محصولات معدنی و فلزی مورد بررسی قرارگرفت.

     طی نشست مذکور، شرکت ABB به ارائه طرح های موفق این شرکت در حوزه انرژی های نو، بهره وری انرژی ، مدل سازی استخراج مواد معدنی در کشور های مختلف پرداخت.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: