•    
    
    • کلید واژه ها : دوره آموزشی -
      
     تعداد بازدید: 275
     کد: 6230
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
     با همکاری دانشگاه بوخوم

     دوره آموزشی"مدیریت ریسک در ایمنی معدنکاری "برگزار می شود

     ایمیدرو با همکاری دانشگاه بوخوم آلمان دوره آموزشی" مدیریت ریسک در ایمنی وبهداشت حرفه ای معدنکاری"را در آبان ماه سال جاری برگزار می کند.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، دوره آموزشی "مدیریت ریسک در ایمنی وبهداشت حرفه ای معدنکاری" از 13آبان به مدت 5 روز در دو بخش تئوری در تهران(13 تا 15آبان) و عملی(16و 17آبان) در یکی از معادن کشور برگزار می شود.

     مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو، کرشمن ریس دانشگاه THGA بوخوم، روانبخش امیری مدیرعامل شرکت طلای زرشوران و شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش ، پژوهش و فناوری ایمیدرو از جمله سخنرانان این دروه آموزشی هستند.

     مهدی کرباسیان به عنوان سخنران اصلی درروز نخست حضور داشته و به تبیین اهمینت برگزار ی این دوره آموزشی می پردازد.مدرس دوره کرشمنKertschmann، رییس دانشگاه THGAFبوخوم و همکاران شان در تهران بوده و شرکت کنندگان نیز مدیران شرکت های زغال سنگ کشور هستنند.

     همچنین در پایان روز نخست این دوره آموزشی، پانلی با موضوع "مهمترین عوامل مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای در معادن ایران"به مدیریت شمس الدین سیاسی راد برگزار می شود.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: