•    
    
    •  
     تعداد بازدید: 341
     کد: 5911
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

     موافقت با تقسیط بدهی متقاضیان صندوق بیمه معدنی

     مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از موافقت رئیس هیات عامل ایمیدرو با تقسیط بدهی متقاضیان این صندوق خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، محمد رضا عربی مزرعه شاهی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی سال های گذشته که منجر به ایجاد وضعیت نامساعد نقدینگی برای فعالان حوزه معدن شده و با توجه به درخواست های مکرر متقاضیان و بدهکاران صندوق، هیات مدیره صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی مقرر کرد که بدهی این گونه متقاضیان تا شهریور 97 و با لحاظ سود بانکی مربوطه تقسیط شود. متقاضیان دارای بدهی به صندوق می توانند با هماهنگی و مراجعه به صندوق نسبت تعیین تکلیف و تقسیط دهی خود اقدام نمایند.

     وی ادامه داد: خوشبختانه این اقدام با موافقت مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو، مواجه و قرار شد به زودی اجرایی شود. مدت تقسیط نیز حدود 14 ماه خواهد بود.

     مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی تصریح کرد: بانک های طرف همکار این صندوق از ابتدای امسال، 800 میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به متقاضیان مصوب کرده اند.

     وی ادامه داد: در حال امضای تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید برای ارائه وام های خرد به واحدهای کوچک و متوسط معدنی هستیم.

     عربی مزرعه شاهی خاطرنشان کرد: از ابتدای تیرماه، میز استان ها دایر شده و متقاضیان می توانند پرونده مربوط به صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی خود را در استان های ذیربط تشکیل دهند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: