•    
    
    • کلید واژه ها : سنگ آهن سنگان -
      
     کد: 7849
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
     تعداد بازدید: 433
     مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام کرد:

     لزوم برنامه ریزی برای استخراج 40 میلیون تن سنگ آهن در سنگان / پیمانکاران استخراج مشخص می شوند

     مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام کرد: برای دستیابی به اهداف توسعه ای سنگان، نیازمند برداشت سالانه 120 میلیون تن باطله هستیم.

     به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مرتضی هاشم پور دراین باره گفت: با توجه به لزوم تامین خوراک سنگ آهن مورد نیاز برای تولید حداقل 17.5 میلیون تن کنسانتره، نیازمند برنامه ریزی جهت استخراج حدود 40 میلیون سنگ آهن و انجام باطله برداری به میزان 120 میلیون تن است.

     وی همچنین با بیان اینکه در حوزه اکتشاف در حال جذب دو پیمانکار حفاری اکتشافی جهت اکتشاف تکمیلی در معادن غربی و مرکزی و نواحی شرقی هستیم، افزود: با توجه به اکتشافات مقدماتی انجام شده در پهنه سنگان، در سال های آتی شاهد انجام اکتشافات تکمیلی در این پهنه خواهیم شد.

     انتخاب دو پیمانکار استخراج

     وی در خصوص برنامه های این مجتمع در حوزه استخراج گفت: مجتمع سنگان در حال حاضر در حال انتخاب دو پیمانکار عملیات استخراج برای توده های مرکزی و غربی معادن خود است.

     هاشم پور با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش فرآوری اظهار کرد: اسناد مناقصه 5 ساله تنظیم شده و در سال های آتی با توجه به سنگ شکن های موجود، قسمتی از سنگ استخراجی معادن جهت فرآوری به سکوهای سنگ شکن ارسال می شود.

     مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در افق 1404 سالانه 3 میلیون تن سنگ آهن دانه بندی نیز توسط مجتمع سنگ آهن سنگان تولید و ارسال خواهد شد.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: