•    
    
    • کلید واژه ها : معدن و صنایع معدنی -
      
     تعداد بازدید: 991
     کد: 7556
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
     در هفته دولت صورت گرفت؛

     ابلاغ نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت

     نقشه راه معدن وصنایع معدنی با هدف ارتقای وضعیت بخش معدن وصنایع معدنی توسط محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد.

     به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، این نقشه راه که حاصل همفکری مسئولان وزارت، صنعت معدن و تجارت و تشکل ها با محوریت ایمیدرو تهیه شده است، اهداف و چشم انداز بخش معدن و صنایع معدنی را تعین کرده است.

     در متن ابلاغیه نقشه راه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به مدیران ایمیدرو و وزازتخانه آمده است؛ "ارتقای وضعیت بخش معدن و صنایع معدنی در اقتصاد، تعیین راهبردها و خطوط سیاسی کشور در حوزه معدن وصنایع معدنی است.

     در این راستا تهیه نقشه راه بخش معدن و صنایع معدنی به عنوان یک سند بالادست، اقدامی موثر و ارزشمند است که امیدواریم از طریق عملیاتی کردن سیاست های تدوین شده، به اهداف و چشم انداز مصوب در این سند نیز دست یابیم.

     بدینوسیله از تلاش صادقانه و ارزشمند جنابعالی در تهیه این سند، قدردانی می نمایم و آرزومندم همواره در توسعه و ارتقا عرصه های علمی، صنعتی و اقتصادی کشور سربلند باشید."

     شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این اعلام کرد بوده؛ "یکی از وعده های من در شروع دولت دوازدهم این بود که برنامه 4 ساله ای را برای توسعه معدنی کشور تهیه و به اجرا در بیارم و به لطف الهی با نظرخواهی از همه اصحاب فکر و اندیشه، نقشه راه معدن و صنایع معدنی پیش روی ما است.

     در این نقشه راه توجه ویژه ای بر استفاده از ذخایر و معادن کوچک داشته ایم و راه حل هایی را برای استفاده از ذخایر معادن کوچک برای توسعه معدنی پیش بینی کرده ایم."

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: