•    
    
    • کلید واژه ها : معدن -
      
     کد: 7439
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
     تعداد بازدید: 948

     توافقنامه صندوق بیمه معدن برای حمایت از معدنکاران مناطق روستایی و عشایری/ متقاضیان در صورت بروز مشکل در تامین وثیقه به صندوق مراجعه کنند

     صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در اطلاعیه ای از انعقاد توافق نامه ای در جهت توسعه معادن در مناطق روستایی و عشایری خبر داد. این صندوق در عین حال اعلام کرد که معدنکاران در صورت بروز مشکلی در تامین وثیقه بانکی،‌ به صندوق بیمه مراجعه کنند.

     به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، این توافقنامه با رویکرد حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از صندوق توسعه ملی در بخش معدن و صنایع معدنی انجام شده است.

     در متن اطلاعیه صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی آمده است: این توافق نامه بین ایمیدرو، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به امضا رسیده است.

     طبق توافقنامه، امکان استفاده معدنکاران و دارندگان سایت فرآوری از منابع مذکور در قانون «حمایت،توسعه و ایجاد اشتغال پایدار » صندوق بیمه؛ اقدام به صدور بیمه نامه های اعتباری بهره برداری فرآوری معادن می کند.

     در این چارچوب از متقاضیان ثبت نام شده در سامانه «کارا» که درحال تکمیل مدارک برای بانک هستند، دعوت به عمل می آید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در تامین وثایق خود، به صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی مراجعه کنند.

     ضمنا متقاضیانی که از این پس در سامانه ثبت نام می کنند، باید پس از اتمام بررسی های استانی به صورت مستقیم جهت تکمیل مدارک و همچنین ارزیابی طرح های ارایه شده، به صندوق مراجعه کنند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: