•    
    
    • کلید واژه ها : بیمه نامه -
      
     تعداد بازدید: 715
     کد: 7326
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
     در آستانه روز صنعت و معدن اعلام شد:

     رشد 420 درصدی ارزش صدور بیمه نامه معدنی در سال 96

     مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: ارزش صدور بیمه نامه های معدنی صادر شده طی سال 96، 420 درصد رشد کرد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، فرید دهقانی در آستانه روز صنعت و معدن با بیان این مطلب اظهار داشت: صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی طی سال گذشته، 14 فقره بیمه نامه اعتباری و بهره برداری و 19 فقره بیمه نامه سرمایه گذاری صادر کرد که مجموع ارزش آنها به 2 هزار و 125 میلیارد ریال رسید. این در حالی است که ارزش صدور بیمه نامه های معدنی صادر شده در سال 95، 409 میلیارد ریال بود.

     وی ادامه داد: این صندوق طی سال های 93 تا 95 نیز در مجموع 32 فقره بیمه نامه اعتباری و بهره برداری و 129 فقره بیمه نامه سرمایه گذاری به ارزش یک هزار و 333 میلیارد ریال صادر کرد.

     مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با اشاره به میزان پرداخت خسارت و جبران تعهدات بیمه نامه و ضمانت نامه ها طی سال 96، تصریح کرد: این صندوق طی سال گذشته، 115.1 میلیارد ریال بابت بیمه نامه اعتباری و بیمه نامه اکتشافی بابت استنکاف از پرداخت اقساط و خسارت ناشی از عدم کشف کانه پرداخت کرد.


     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: